Стоматологічний компресор Ecco WB750-1A25

Наявність на складі: На замовлення

Безмасляний поршневий компресор Ecco WB750-1A25 – обладнання медичного призначення від TM Eccoair, яке широко застосовується у стоматологічній сфері. Завдяки високій продуктивності апарат може забезпечувати чистим якісним повітрям відразу два робочі крісла-установки з бормашиною та іншою пневматичною технікою.

Особливості стоматологічного безмасляного поршневого компресора

У стоматологічних кабінетах найчастіше використовуються безмасляні поршневі компресори – невибагливі, прості в експлуатації та обслуговуванні, вони демонструють стабільно високі результати незалежно від навантаження.

Відмінність медичного компресора від звичайного, що використовується в інших сферах, зумовлена особливостями роботи стоматології. По-перше, у медичній сфері використовується лише безолійна техніка, яка не забруднює повітря на виході.

По-друге, медичний компресор у більшості випадків додатково комплектується адсорбційним осушувачем стисненого повітря для видалення вологи з робочого газу. В іншому випадку частинки води осідатимуть на внутрішній поверхні стоматологічного обладнання, викликаючи його корозію.

По-третє, сам стоматологічний безмасляний компресор також повинен мати антикорозійний захист. Особливо якісного захисного покриття потребує ресивер – ємність, де відбувається накопичення стисненого під тиском газу.

Ще одна особливість медичної компресорної установки – низький рівень шуму. Тому поршневі компресори, що використовуються в стоматологічній (і взагалі в медичній) галузі, забезпечені спеціальними шумопоглинаючими кожухами, а їх елементи ретельно підганяються один до одного – для зниження вібрації.

Таким чином, стоматологічні компресори є досить складною специфічною медичною технікою, що відповідає ряду високих вимог. Використання неспеціалізованого пневматичного обладнання у медичній сфері неприпустимо.

Медицинский компрессор Ecco WB750-1A25

Дана модель створена спеціально для використання в стоматології та застосуваннях, де необхідне безмасляне стиснене повітря в невеликих кількостях. Його відрізняє компактність (пристрій важить всього 22 кілограми), надійна шумозахищена конструкція, простота в експлуатації та догляді. Для того, щоб підключити і використовувати агрегат, не обов’язково мати спеціальні навички і знання.

Переваги стоматологічного компресора Ecco WB750-1A25:

  • Простота експлуатації. Завдяки безмасляній конструкції апарат практично не потребує обслуговування – в нього не треба регулярно заливати масло і контролювати його рівень.
  • Висока якість стисненого повітря. Відсутність олії виключає потрапляння домішок у повітря, що дозволяє спростити систему фільтрації без втрати якості очищення. Це знову ж таки спрощує експлуатацію та обслуговування компресора.
  • Мінімальний рівень шуму і вібрації при роботі за рахунок зниженої частоти оборотів двигуна, ідеального підганяння частин, що рухаються, і застосування звукоізолюючого кожуха.
  • Висока продуктивність і тривалий час безперервної роботи завдяки можливості накопичення запасу повітря у місткому ресивері.
  • Довговічність, яка досягається за рахунок застосування високоякісних матеріалів. Це виключає появу в повітрі домішок, що з’являються як частинки вузлів і елементів, що рухаються.

Стоматологічний безмасляний поршневий компресор Eccoair працює від стандартної мережі 220 В, 50 Гц. У комплект постачання включено шланг для підключення до пневматичної магістралі. На виході змонтований регулятор тиску, що дозволяє регулювати тиск стисненого газу в залежності від використовуваного обладнання.

Забезпечуваний стоматологічним компресором Ecco WB750-1A25 тиск 8 бар при потужності двигуна 750 Вт, продуктивності 151 літр в хвилину роблять апарат ідеальним для медичного застосування.

Експлуатація стоматологічного компресора Ecco WB750-1A25

Для того, щоб це стоматологічне обладнання працювало довго і без збоїв, потрібно дотримуватися кількох правил при експлуатації:

  • раз на тиждень зливайте воду, що потрапляє до ресивера;
  • щомісяця перевіряйте щільність всіх з’єднань і за необхідності підтягуйте та ущільнюйте їх;
  • щороку змінюйте фільтри та перевіряйте роботу запобіжного клапана.

Не експлуатуйте стоматологічний компресор за наявності будь-яких неполадок. Адже справність медичної техніки може залежати здоров’я пацієнта.

Де придбати медичний стоматологічний компресор?

Замовити та придбати поршневий безмасляний медичний компресор Ecco WB750-1A25 з доставкою в будь-яке місто України ви зможете у компанії Eccoair. Прямі поставки із заводу-виробника (DALGAKIRAN, Туреччина) дозволяє вам придбати його з фірмовою гарантією та за доступними роздрібними цінами. Крім того, в асортименті представлений великий вибір комплектуючих, обладнання та промислових компресорів різної конструкції та призначення.

Будь-яку обрану техніку можна замовити прямо на сайті, залишивши контактні дані. Наші фахівці зв’яжуться з вами, проконсультують, допоможуть з вибором та приймуть замовлення. З будь-яких питань ви зможете звернутися в онлайн-чат у правому нижньому кутку сайту, замовити зворотній дзвінок або зателефонувати нам за телефоном (050) 331-73-10.