Ecco 4.0-110

Наявність на складі: У наявності

У лінійці компресорного обладнання Eccoair компресор Ecco 4.0-110 займає проміжне положення між базовими моделями для домашнього використання та високопродуктивними пристроями промислового призначення. У нього широка сфера застосування завдяки збалансованим технічним характеристикам:

  • потужність – 3,0 кВт (4,0 л. с.);
  • продуктивність – до 440 л/хв;
  • максимальний тиск – 10 атм.

Трьохпоршневий компресор Ecco 4.0-110 – оптимальний вибір для проведення технологічних робіт, що потребують постійної безперебійної подачі стисненого повітря під певним тиском. Він широко використовується в автомайстернях, на шиномонтажах, СТО та невеликих виробництвах для приводу пневматичного інструменту, пневмогідравлічних насосів, шинних стендів та інших видів обладнання.

Компресорне обладнання Eccoair виготовляється з якісних та довговічних матеріалів: головка циліндра, шатуни та поршні – з алюмінієвих сплавів, шківи ремінного приводу – з чавуну, а ресивер пофарбований порошковою фарбою для захисту від корозії та агресивних речовин. Висока якість складання вузлів та деталей конструкції забезпечує великий термін служби та надійну роботу компресорів.

Для покупки цієї чи іншої моделі поршневого компресора, отримання консультації, будь ласка, звертайтесь за телефоном (050) 331-73-10 або оформляйте заявку на сайті.