Наша продукція

Гвинтові компресори Eccoair

Продуктивні та економічні, повітряні гвинтові компресори завойовують все більшу популярність у…

Гвинтові компресори Eccoair Compact із вбудованим осушувачем

Для малих підприємств та виробничих цехів Eccoair реалізує гвинтові повітряні компресори серії…

Поршневі компресори Eccoair

Поршневі електричні компресори є найпоширенішими агрегатами для одержання стисненого…

Обладнання для підготовки стиснутого повітря

Від того, де і як застосовується стиснене повітря, залежать вимоги до його якості, тобто до змісту…

Компресорне обладнання

Компресорне обладнання використовується на виробництвах різного типу для подачі стисненого повітря та забезпечення безперервності технологічних процесів.

Види компресорів

Компресори поділяються на кілька типів залежно від принципу роботи, конструктивних особливостей та виду використовуваних витратних та комплектуючих матеріалів.

Поршневий компресор

Робота компресорів такого типу заснована на дії поршня: він переміщається в циліндрі за допомогою шатуна та колінчастого валу. Для роботи може використовуватися одна або дві сторони поршня, звідси назва – компресор односторонньої або двосторонньої дії. Поршневі компресори найчастіше використовуються на невеликих виробництвах чи приватних господарствах. Головні переваги компресорів даного типу – невисока ціна та простота технічного обслуговування. Недоліками компресорів цього типу є порівняно низька енергоефективність, високий рівень шуму та вібрації, високий вміст оливи у стисненому повітрі, неможливість роботи в режимі нонстоп.

Гвинтовий компресор

Робота гвинтового компресора заснована на гвинтах, що обертаються: простір між ними зменшується, що призводить до стиснення повітря. Гвинтові компресори підходять для безперервної роботи на підприємствах будь-якого масштабу та забезпечують ефективне стиснення повітря у середніх та великих кількостях.

Критерії вибору компресора

Компресори існують вже понад 100 років і використовуються в різних галузях виробництва за рахунок того, що повітря є безпечним і, перш за все, вигідним енергоносієм. Крім цього, більшість інструментів та пристроїв, що використовують стиснене повітря, міцніше та легше, ніж електричні інструменти. Для вибору промислового компресорного обладнання під конкретний тип виробництва варто керуватися такими характеристиками агрегату:

 • тиск;
 • потужність (продуктивність чи витрата повітря);
 • ємність ресивера;
 • рівень шуму.

Тиск

Пристрої, що використовують стиснене повітря, вимагають певного мінімального тиску, який дозволить працювати належним чином. Стандартні інструменти не вимагають тиску вище 6-10 бар. Проте варто пам’ятати, що для забезпечення ефективної роботи обладнання краще вибирати компресор, здатний створювати тиск трохи вищий за необхідне.

Потужність/продуктивність

Розрахувати продуктивність компресора можна, якщо визначити потребу в стиснутому повітрі кожного підключеного пристрою та додати близько 30%. При виборі обладнання потрібно звернути увагу на те, що для гвинтових компресорів продуктивність (кількість виробленого стисненого повітря за хвилину) вказується на виході, а для деяких поршневих компресорів виробники вказують витрату повітря на вході. У цьому випадку необхідно відібрати 20% від зазначеної витрати, щоб визначити приблизну продуктивність компресора на виході.

Місткість ресивера

Для забезпечення безперебійної подачі стисненого повітря, виключення перепадів тиску та згладжування пульсацій (для поршневих компресорів) використовуються ресивери різного об’єму. Варто врахувати, що чим більший обсяг ресивера, тим рідше запускатиметься компресор.

Продукція під брендом Eccoair

У нашій компанії ви можете купити компресори та інше обладнання для підготовки стисненого повітря. В асортименті представлені:

 • гвинтові повітряні компресори;
 • поршневі компресори;
 • осушувачі повітря рефрижераторного типу (холодильні) із точкою роси +3 °С;
 • осушувачі повітря адсорбційного типу з точкою роси -40 °С;
 • магістральні фільтри;
 • масловологовідділювачі.

Для кого призначено нашу продукцію?

Повітряні компресори використовують на промислових підприємствах, де передбачається використання пневматичного інструменту. Це можуть бути найрізноманітніші види виробництва, серед яких:

 • малі та середні металообробні цехи;
 • слюсарні та авторемонтні майстерні;
 • станції техобслуговування, шиномонтажу, фарбування;
 • лінії виробництва продуктів харчування;
 • хімічні та фармацевтичні підприємства тощо.

Де виробляється продукція бренду Eccoair?

Компресори Eccoair виробляються в Туреччині на заводі DALGAKIRAN GROUP, а значна частина комплектуючих та керуючої електроніки випускається в країнах західної Європи (Італії та ін.). Наша компанія – це офіційне представництво Eccoair в Україні, тому ми маємо низку беззаперечних переваг перед іншими постачальниками такого обладнання:

 • ціна на компресори фактично заводська плюс витрати на доставку;
 • у нас представлений весь модельний ряд та у наявності всі оригінальні запчастини;
 • навіть під час роботи «під замовлення» (наприклад, оптових партій) терміни поставок гранично стиснуті завдяки прямому зв’язку з виробником;
 • продаж компресорів здійснюється з пакетом супровідної документації, консультаціями щодо підбору та експлуатації агрегатів, при необхідності – виїздом фахівців для монтажу та навчання персоналу;
 • є потужна база для подальшого обслуговування (мобільні бригади, готові виїхати на ремонт 24 години на добу 7 днів на тиждень, склад оригінальних витратних матеріалів та запчастин).