FAQ

Який термін гарантії на компресорне обладнання?

Eccoair надає гарантію 36 місяців на гвинтові компресори та 12 місяців на все реалізоване компресорне та інші види обладнання (фільтри, осушувачі тощо).

Чи є у Eccoair сервісна служба?

Звісно. Наші сервісні центри розташовані у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Рівному та Хмельницькому. Графік роботи – понеділок-п’ятниця, з 9:00 до 18:00. Зв’язатися з київським сервісним центром можна за телефоном (044) 200-16-04, з регіональними – за телефонами, вказаними на сайті або у паспорті на виріб. Також на сайті є веб-форма, де можна залишати повідомлення цілодобово (наші фахівці зв’яжуться з вами максимально оперативно).

Що таке ресивер, і для чого він потрібний?

Ресивер – це ємність (повітрозбірник), який служить для: згладжування стрибків (пульсацій) тиску, наприклад, при фарбувальні роботи; накопичення певного запасу стисненого повітря, якщо обладнання, що підключається, вимагає більшої кількості, ніж може видати компресор за короткий проміжок часу; конденсації вологи і дрібних крапель вологи, що неминуче містяться в стислому повітрі. Періодично зливається конденсат.

Навіщо потрібні осушувачі та які вони бувають?

Використання стиснутого повітря з великим вмістом вологи негативно позначається на пневмоінструменті через корозію металевих деталей. Також небезпечна наявність води в трубках, шлангах та інструменті при температурах нижче нуля. Тому додаткової підготовки повітря, крім ресивера, використовують осушувачі. Вони бувають: рефрижераторні або холодильні, в яких волога конденсується за рахунок охолоджуючого газу; адсорбційні, де волога вбирається у спеціальний матеріал (адсорбент). Точка роси в осушувачах варіюється від -40 ° до +3 ° С залежно від типу.

Який компресор підійде для СТО на шиномонтажі?

Це залежить від обладнання, яке планується підключати. Щонайменше – це гвинтовий компресор Fortius F4 з витратою 300 л/хв (0,32 м3) або поршневий Ecco 3.0-100 Mono (0,34 м3). У будь-якому випадку краще мати декілька агрегатів для різних робіт та можливість обслуговування компресорів по черзі, без простою СТО. Бажано застосовувати ресивери від 50 л.

Чи можна замовити вибіркову комплектацію обладнання?

Eccoair пропонує три виконання гвинтових компресорів: зі звукопоглинаючим кожухом без ресивера; кожух + ресівер; кожух + ресивер + два фільтри + осушувач. Докладніше про це читайте у розділі “Наша продукція”.