Ecco 3.0-100

Наявність на складі: На замовлення

Модель Ecco 3.0-100 з лінійки одноступінчастих поршневих компресорів Eccoair призначена для експлуатації в домашніх майстернях і на невеликих виробництвах, підключених до мережі електропостачання напругою 380 В. Вона відрізняється компактними розмірами і невеликою масою, завдяки якій обладнання можна переміщувати за рахунок. людина.

Основні технічні характеристики компресора Ecco 3.0-100:

  • потужність електродвигуна – 2,2 кВт (3 л. с.);
  • максимальний тиск у магістралі – 10 атм;
  • продуктивність – до 300 л/хв.

Всі вузли та агрегати компресора закріплені на рамі, встановленій на повітряний ресивер об’ємом 100 л. Ресивер пофарбований електростатичною порошковою фарбою для захисту від корозії та зовнішніх впливів.

Надійна конструкція та висока якість збирання поршневих компресорів Eccoair забезпечують надійність та безперебійну експлуатацію обладнання в майстернях та на підприємствах. Регулювальна система з реле, манометром та запобіжним клапаном дозволяє підтримувати стабільний тиск у магістралі, забезпечуючи безперервну роботу пневматичного інструменту або обладнання, що працює на стислому повітрі.

Для покупки цієї чи іншої моделі поршневого компресора, отримання консультації, будь ласка, звертайтесь за телефоном (050) 331-73-10 або оформляйте заявку на сайті.