Ремонт компресорів

Ремонт поршневих та гвинтових повітряних компресорів

Компресори використовуються для отримання стисненого повітря або газу, необхідного для виробничих процесів і, як наслідок, випуску готової продукції. Саме працездатність та безперебійна робота цих агрегатів є ключовим елементом успішного функціонування підприємства. Забезпечити якісну роботу компресора здатне лише своєчасне та грамотне технічне обслуговування та виконання ремонтних робіт.

Що входить у ремонт промислових компресорів?

Конструктивні елементи поршневого та гвинтового компресорів Eccoair знаходяться у постійному русі та постійно зазнають значного тиску, що впливає на їх експлуатаційні характеристики. Регулярні ремонт та обслуговування компресорів необхідні, щоб запобігти передчасному зносу деталей агрегатів, їх поломці та необхідності капітального ремонту або повної заміни, що тягне за собою простий у роботі підприємства.

Компанія Далгакіран виконує спектр робіт з ремонту компресорного обладнання бренду Eccoair, до якого входять:

 • заміна витратних матеріалів (сальників, фільтрів, олії);
 • регулювання запобіжних та зворотних клапанів;
 • встановлення та регулювання шатунно-поршневої групи;
 • налагодження блоків контролю тиску;
 • перевірка вузлів аварійного захисту;
 • діагностика, ремонт та заміна гвинтового блоку;
 • заміна поршневих блоків

Необхідність проведення конкретного типу робіт чи комплексного технічного обслуговування визначається фахівцями компанії, залежно від виявлених несправностей агрегату.

Основні причини поломки промислових компресорів

Залежно від типу агрегату – поршневої або гвинтової – причини виникнення однакової несправності можуть відрізнятися, але є загальний список факторів, що провокують поломку компресорів:

 1. Недостатня вентиляція у місці встановлення компресора. Неправильне розташування агрегату в місці зі слабким припливом повітря здатне призвести до перегріву та замикання в електричній силовій установці компресора.
 2. Відсутність повітряного фільтра. Поршневі та гвинтові компресори Eccoair поставляються з повітряними фільтрами, але в процесі експлуатації власники обладнання нерідко від них відмовляються, посилаючись на недоцільність використання. Це призводить до потрапляння пилу та бруду на рухомі елементи агрегату, особливо клапанного блоку, і в результаті порушує нормальний забір повітря та нагнітання тиску.
 3. Перевищення експлуатаційного навантаження. Кожен компресор має свою межу експлуатаційного навантаження, перевищення якого веде до посиленого зносу конструктивних елементів та комплектуючих.

Не завжди потрібен капітальний ремонт повітряних компресорів, що вийшли з ладу з однієї з перерахованих вище причин, але визначити необхідний перелік робіт з технічного обслуговування агрегату здатний тільки фахівець після проведення повної діагностики.

Переваги ремонту гвинтових та поршневих компресорів фахівцями компанії DAlGAKIRAN:

 • високий професіоналізм;
 • глибоке розуміння специфіки компресорного обладнання бренду Eccoair;
 • заміна зношених елементів лише на оригінальні комплектуючі;
 • понад 30 мобільних сервісних бригад України;
 • наявність партнерської мережі сервісних центрів із ремонту поршневих компресорів більшості торгових марок;
 • власний центр діагностики компресорного устаткування.

Технічне обслуговування компресорів бренду Eccoair у СЦ DALGAKIRAN та при виїзному обслуговуванні проводиться з використанням високоточного діагностичного обладнання спеціалістами, які регулярно проходять навчання на заводах-виробниках компресорних агрегатів.